• تعمیرات

تعمیرات

مرکز تک وال علاوه بر فروش انواع وسایل الکترونیکی ،اقدام به راه اندازی بخش تعمیرات سیستم برای راحتی مشتریان خود با استفاده از بهترین و مجرب ترین تکنسین ها و مهندسین کرده است.مهندسین این مرکز با تکیه بر دانش و تخصص و تجربه خود اقدام به تعمیر و تعویض قطعات انواع لپ تاپ ها ،کامپیوتر های شخصی و موبایل ، با استفاده از با کیفیت ترین وسایل و قطعات صد در صد اورجینال می کنند. همچنین این مرکز علاوه بر تعمیرات سیستم برای راحتی مشتریان خود، متخصصین خود را برای نصب و عیب یابی نرم افزارهای مورد نیاز هر مشتری، در محل کار و یا منزلشان می فرستد تا خدمات نصب هر نرم افزار در محل را نیز به مشتریان خود عرضه کند.

تعمیر کامپیوتر شخصی

تک وال، در زمینه تعمیرات کامپیوترهای رومیزی، یکی از قویترین مرکزهای موجود در کشور است. این مرکز دارای تیمی متخصص برای عیب یابی نرم افزاری و سخت افزاری pcهاست که با بهترین قطعات اقدام به تعمیرمی کنند.

تعمیر لپ تاپ

مرکز تک وال از زبده ترین متخصصین در زمینه عیب یابی و تعمیر نرم افزاری و سخت افزاری انواع لپ تاپ استفاده می کند. همچنین مهندسین این مرکز از بهترین و با کیفیت ترین قطعات برای تعمیر لپ تاپ ها استفاده می کنند.

نصب نرم افزار در محل

تیم حرفه ای تک وال امکان نصب و عیب یابی تمامی نرم افزار های مورد نیاز کاربران را، به صورت نصب در محل در اختیار مشتریان قرار می دهد.

تعمیر موبایل

مرکز تعمیرات تک وال با استفاده از حرفه ای ترین مهندسین، در زمینه تعمیر و عیب یابی موبایل بهترین خدمات را به مشتریان خود عرضه می کند. این مرکز از قطعات اورجینال برای تعمیر انواع تلفن های همراه استفاده می کند.

مرور